Info

Kilka ważnych informacji

Użytkowanie:
Porcelana jest malowana specjalnymi farbami do porcelany. Dodatkowo prace wypalane są w wysokiej temperaturze, co sprawia że malunki są trwałe i odporne na zmywanie.
Według zapewnień producenta, jak również domowych testów prace są odporne na mycie w zmywarce do 40 °C. Jednak aby długo cieszyć się wzorem i kolorami zalecane jest mycie ręczne, najlepiej miękką gąbką.
Niewskazane jest skrobanie, drapanie, mycie szorstkimi gąbkami gdyż wzór może ulec uszkodzeniu. W codziennym użytkowaniu należy uważać jedynie na to aby chronić wzór przed ostrymi rzeczami i przed obijaniem. Farba na pewno nie odpadnie pod wpływem wody i warunków atmosferycznych. Jedyne co może zaszkodzić to uszkodzenia mechaniczne.
Stosując się do tych kilku wskazówek przez długi czas będziemy mogli cieszyć się przepyszną kawą lub herbatą we własnym wyjątkowym kubeczku lub filiżance.

Jak zamówić:
Ponieważ każde zamówienie jest indywidualne, a każda praca jest wyjątkowa i niepowtarzalna – najlepszym sposobem na zakup swojej wymarzonej filiżanki lub kubeczka jest kontakt e-mail w celu ustalenia wszystkich szczegółów realizacji zamówienia.

Innym sposobem na zakup jest wybranie produktu dostępnego Od ręki.

Zamówienia proszę składać na adres: kontakt@matieu.eu

Rękodzieła wysyłamy gdy tylko są gotowe.

Trwa to zazwyczaj około 3 dni, jednak w niektórych przypadkach czas ten może się wydłużyć w zależności od zamówienia.

Pakowanie i wysyłka:
Każda wysyłka jest bezpiecznie zapakowana, tak aby w całości dotarła do odbiorcy.

Paczki wysyłamy zazwyczaj kurierem DPD, możliwa jest też wysyłka do Paczkomatu.